Tutvustus

2020. aastal valmib kaks loodusega harmoneeruvat kortermaja Nõmme ja Mustamäe piiril – siit leiab endale sobiva kodu igaüks! Kõigi 1-5 toaliste korterite ruumilahendused on detailselt läbimõeldud, et sobituda ka nõudlikuma maitsega. Iga korteri juurde kuulub panipaik. 

Kodu mis kestab ajas

Energiasäästlik, avarate elutubade, vajalike panipaikade ning mugava liftiga elumajad – mugavus ja kvaliteet mis kestab ajas!

Laste rõõmuks rajatakse õuealale mänguplats, ning pimedal ajal tagatakse välialadele hubane valgustus. Lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad Nõmme-Harku valgustatud terviserajad ja Nõmme Spordikeskus jõusaali, palliplatsi ja välibasseinidega.

Sisearhitekti valitud heledates soojades toonides kvaliteetsed siseviimistlusmaterjalid on kaunid ja ajatud, aidates luua kodu, mida saate nautida iga päev. Mugavust lisavad kortermajadesse  planeeritud lift, fonolukk, kaugküte ja sundventilatsioonisüsteem. 

Esimesel korrusel asub avar ja mugav üldkasutatav ruum jalgrataste ja lapsevankrite tarbeks, et ei oleks vajadust jätta neid koridori või tuua tuppa.

24 korteriga energiasäästlikud ning mõnusa männimetsa vaatega kortermajad sobituvad suurepäraselt oma  värvi- ja materjalivalikuga ümbritsevasse loodusesse. Vaatamata sarnasele konstruktsioonitüübile eristuvad Nõmmesalu kortermajad pisut teistest lähipiirkonna korruselamutest. Fassaadil on kombineeritud oranžikas-kollane, valge ning hall betoonpind, mida ilmestavad toonitud klaasist rõdupiirded koos tumeda puitribistikuga.

Nädalavahetuste vabadus

Kõigest lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad valgustatud Nõmme-Harku terviserajad ootavad sind. Puhta õhuga kaunis männimetsas leiavad tegevust kõik, olenemata vanusest. Vanaemad ja emad harrastavad seal kepikõndi, isad suusatamist ja sörkjooksu, naabripoisid aga seavad sammud Nõmme spordikeskuse jõusaali ning hiljem palliplatsile. Väiksed piigad armastavad suvel välibasseinides sulistada ning keegi neist ei ütle ära Nõmme seikluspargis suurt hasarti tekitavast sportmängust Discgolf.

Tulevikku vaatav piirkond

Läheduses asub ideedest pulbitsev Baltimaade suurim teaduspark Tehnopol, kus erinevate ettevõtete teadmised, kogemused ja teenused on omavahel tervikuks põimunud. Aina arenevas linnakus asub üle 200 põneva ettevõtte, kus muuhulgas arendatakse ka üle maailma populaarsust koguvaid iseliikuvaid pakiroboteid.  Samuti on vaid paari minuti kaugusel rahvusvaheliselt edukas Tallinna Tehnikaülikool ning IT Kolledž, kus koolitatakse välja oma ala tippspetsialiste.

Kaunid hetked lähedastega

Kõikide 1-5 toaliste korterite ruumilahendused on hästi läbi mõeldud ja suurepäraselt toimivad – see on kodu, kus sa tahad aega veeta ja külalisi võõrustada. Kõikidel korteritel on oma rõdu või terrass. Suurtest valgusküllastest akendest avanevad suurepärased vaated looduse mitmekesisusele ning maitsekalt kujundatud haljasaladele. See on rahulik piirkond, kus lastel on turvaline kasvada, mööda valgustatud kergliiklusteid rattaga vurada või mänguväljakul õhtutundideni liivalosse ehitada.

Parajal kaugusel

Oled ümbritsetud suurepärase infrastruktuuriga, mis võimaldab rahulikust elukeskkonnast pulbitsevasse südalinna jõuda kõigest 25 minutiga. Lähiümbruses on olemas kõik mõnusaks eluks vajalik: bussipeatus asub koduukse ees, koolid, lasteaiad, kauplused, spordiklubid ja ilusalongid kõigest mõneminutilise autosõidu kaugusel.