Tutvustus

Koduotsijate seas populaarsesse Nõmmesalu Kodu arenduse perre on lisandunud uus projekt. Valminud on uus kortermaja aadressil Mäepealse tn 31.
Nõmme ja Mustamäe piiril, mõnusa männituka servas asuvas majas on  erinevate plaanilahendustega 1 – 5- toalised korterid.

Kui otsid kodu või investeeringuks üüritavat elupinda, siis siin on kvaliteet ja mugavus mis on nautimist väärt!

Kodu mis kestab ajas

Energiasäästlikus kuue korruselises kortermajas on olemas kõik vajalik kvaliteetseks elukeskkonnaks.  Majas on kavandatud eluasemeid nii esimest kodu otsivale noorele, suuremat eluaset ihkavale perele, kuid ka kinnisvarainvesteeringule sobivat väljundit otsivale investorile.

Enamikel korteritel on rõdud ja panipaigad. Hoones on eraldi sissepääsuga 3 trepikoda, liftid ja kaasaegsed tehnosüsteemid. Parkimiskohad on loodud nii maja soklikorrusel asuvasse parklasse, kui ka väliala parkimisalale.
Laste rõõmuks on rajatud õuealale mänguplats, ning pimedal ajal tagatakse välialadele hubane valgustus.
Lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad Nõmme-Harku valgustatud terviserajad ja Nõmme Spordikeskus jõusaali, palliplatsi ja välibasseinidega.

Nädalavahetuse vabadus

Valgustatud Nõmme-Harku terviserajad ootavad sind. Puhta õhuga kaunis männimetsas leiavad tegevust kõik, olenemata vanusest. Vanaemad ja emad harrastavad seal kepikõndi, isad suusatamist ja sörkjooksu, naabripoisid aga seavad sammud Nõmme spordikeskuse jõusaali ning hiljem palliplatsile. Väiksed piigad armastavad suvel välibasseinides sulistada ning keegi neist ei ütle ära Nõmme seikluspargis suurt hasarti tekitavast sportmängust Discgolf.

Tulevikku vaatav piirkond

Läheduses asub ideedest pulbitsev Baltimaade suurim teaduspark Tehnopol, kus erinevate ettevõtete teadmised, kogemused ja teenused on omavahel tervikuks põimunud. Aina arenevas linnakus asub üle 200 põneva ettevõtte, kus muuhulgas arendatakse ka üle maailma populaarsust koguvaid iseliikuvaid pakiroboteid.  Samuti on vaid paari minuti kaugusel rahvusvaheliselt edukas Tallinna Tehnikaülikool ning IT Kolledž, kus koolitatakse välja oma ala tippspetsialiste.

Kaunid hetked lähedastega

Mäepealse 31 – see on kodu, kus sa tahad aega veeta ja külalisi võõrustada.
See on mõnus piirkond, kus lastel on turvaline kasvada, mööda valgustatud kergliiklusteid rattaga vurada või mänguväljakul õhtutundideni liivalosse ehitada.

Parajal kaugusel

Oled ümbritsetud suurepärase infrastruktuuriga, mis võimaldab rahulikust elukeskkonnast pulbitsevasse südalinna jõuda kõigest 20 minutiga. Lähiümbruses on olemas kõik mõnusaks eluks vajalik: bussipeatus asub koduukse ees, koolid, lasteaiad, kauplused, spordiklubid ja ilusalongid kõigest mõneminutilise autosõidu kaugusel.